تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
zivarallat
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۱۹ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۵:۵۸

به گزارش خبرنگار خبرنامه صنعت‎كفش؛ هفتاد و يكمين نشست هيئت مديره جامعه صنعت‎كفش جمهوري اسلامي ايران ،دوشنبه ۲۶ مهرماه ۹۵ در دفتر جامعه صنعت‎كفش كشور ايران برگزار شد . در اين نشست اعضاي هيات مديره پيرامون تحولات صنعت كفش در ماه گشته و موردها قضيه اشاره در امر گرد هم آيي بحث و آناليز نمودند . علي لشكري در اولِ اين گردهمايي در خصوص كفش ملي

كلام گفت:و با خواندن فراز هايي از مقاله ” إينده همكارى كفش ملي با صنعت كفش در گرو تصميم سازان اداره بازنشستگى ” كه در نشريه شماره ١٢۵ در ارديبهشت ماه ٨٧ نشريه صنعت كفش به چاپ رسيده بود ، تاكيد نمود كه ارزيابي تحولات كفش ملى در اكنون حاضر از منظر منافع توليد كنندكان كفش مرزوبوم و بقيه ذينفعان مورد آناليز قرار مي گيرد و جامعه به هيج وجه در مسايل

داخلي شركت هاي عضو خود از جمله كفش ملي دخالت نخواهد كرد . وي افزود: تغيير‌و تحول و تحولات كفش ملي به نظر دروني ارتباطي با ما ندارد، اما؛ از آنجائي كه كفش ملي يك عدد از اصلي‎ترين بازيگران صنعت كفش مملكت است؛ و وجود شبكه توزيع تخصصي فروشكاههاي كفش ملي تاثير به سزايي در تعادل منتخب به تهيه و تنظيم بازار بها هاي گونه هاي كفش در سراسر مرز و بوم دارااست و در حال حاضر حدود ١٢٠ واحد توليد كوچك و ميانگين و تبارك عهده دار تامين فرآورده براي اين مجموعه تعالي پخش ميهن مي باشند ، پايش تحولات محيطى آن همواره و در مدت هاي گوناگون در فرمان عمل جامعه صنعت كفش قرار داراست . و بررسي آثار سياست هاي اجرايي اين تيم در روند كار شركت هاي طرف قرار اعطا كرد آن طبيعتا مي‎تواند نشان دهد كه جهت گيرى اين تيم بزرگ . تخصصي كفش ميهن به كدامين سمت و سو خواهد بود . همانگونه كه آناليز تحولات بقيه بازيگران اين صنعت از جمله خويش جامعه صنعت كفش ايران و پايش انها همواره قضيه حيث مي باشد . 
ازديگر موضوعات زمينه بحث پيكار خبر تكثير طرح جامع نبرد با قاچاق كفش به وسيله جامعه در اواخر شهريور ماه سال جارى بود . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۱۶ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۵:۰۹

حتمي به ذكر مي‌باشد در گردهمايي اخير سه نفر از چهار نفر پيشنهادي پس از معرفي دبيرخانه توانستند آراي اعضاي حاضر در جلوس كرد را كسب كنند؛ قباد چوبدار از انجمن صادركنندگان خدمات فني مهندسي تعيين نشد و دبيرخانه مي بايست در گرد هم آيي آتي شخص ديگري را معرفي و در زمينه وي رأي‌گيري كند . همچنين اتاق تعاون هم بايستي نماينده خود را براي گردهمايي آتي به دبيرخانه معرفي نمايد تا در مورد ايشان هم راي گيري صورت گيرد . 

 
محمدبحرينيان، احمد پورفلاح، اسماعيل خليل زاده و حسن معتمدي، چهار نماينده‌اي بودند كه زمان مأموريت آن‌ها به نقطه پايان رسيده ميباشد . از سوي ديگر جمال رازقي، عبدالوهاب سهل‌آبادي و بهمن عبدالهي همچنان به عنوان نمايندگان بخش سري در شورا نقش‌آفريني مي كنند و دوران بازه زماني حضور آنان به اتمام نرسيده ميباشد . 

 
شورا به چه شكل فعاليت مي‌كند؟ شوراي گفت‌وگو به مراد تبادل‌نظر دولت و بخشهاي محرمانه و تعاوني و تسهيل فعاليتهاي اقتصادي اين بخشها، آناليز و رفع سختي ها كسب و كار و اتخاذ تصميم مؤثر براي اقدامات ضروري در چهارچوب ضوابط و ضوابط مو جود و ارائه پيشنهادها و راهكارهاي اجرايي مطلوب به مراجع ذي‌ربط، بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه و گسترش صورت گرفته است . 
اعضاي اين شورا وزير كارها اقتصادي و بودجه (رئيس شورا)، مدير كل بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران، نائب رئيس برنامه‌ريزي و تحليل راهبردي رئيس‌جمهور، وزير صنعت، معدن و تجارت، وزير تعاون، وزير جهاد كشاورزي، وزير فعاليت و امور اجتماعي، وزير نفت، وزير نيرو، دو نفر از معاونان قوه‌قضائيه به گزينش مدير قوه، مديريت كميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي، مديريت كميسيون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شوراي اسلامي، رئيس كميسيون صنعت هاي و معادن مجلس شوراي اسلامي، مديريت كميسيون كشاورزي، آب و منابع طبيعي مجلس شوراي اسلامي، مدير اتاق بازرگاني و صنايع و معادن و كشاورزي ايران، دبيركل اتاق تعاون جمهوري اسلامي ايران، شهر‌دار تهران و هشت نفر از مديران استدلال شركت هاي برتر سري و تعاوني از بخش ها و رشته‌هاي متعدد مي باشند . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۱:۳۶

وي با بيان اين‌كه براي تأمين نياز داخلي سالانه به حدود ۲۰۰ ميليون جفت كفش نياز است، بيان داشت: حدود ۱۷۰ ميليون جفت كفش در كشور ايجاد ميشود و في مابين ۳۰ تا ۳۵ ميليون جفت آن وارد مي شود . 

 
عرب با اشاره به واردات قاچاق كفش به عنوان معضل ديگر اين بخش توليدي گفت: بخش اعظم نياز وارداتي مملكت به خصوص در بخش كفش‌هاي كتاني از شيوه قاچاق تأمين ميشود . 
درآمد صادرات كيف و كفش تركيه به عراق ۴ برابر كل درآمد صادراتي كشور‌ايران از اين بخش است وي با بيان اين‌كه صادرات كيف و كفش به عراق هر ساله ۴۰۰ ميليون دلار براي تركيه درآمد دارد، گفت: اين در حالي مي باشد كه در مجموع مملكت ما از اين بخش ۱۲۰ ميليون دلار درآمد دارااست و به عبارتي چه بسا در صادرات به بازارهاي ناحيه از جمله عراق و تركيه نيز خوب فعاليت نكرده‌ايم . 
مديريت هيئت مديره شركت توليدي كفش تصريح كرد: ارزش تمام گرديده بالا به علت احوال مقررات ضد ايجاد يك عدد از موانع حساس صادرات مي‌باشد . 
عرب اظهار داشت: كمپاني توليدي‌اش با توجه به ايجاد مواد اول خود توانسته دست، واسطه‌ها را كوتاه كند و تا حدودي هزينه توليد را كاهش داده و در عرضه توليد در اين بخش باقيمانده هست . 
سيد جلال حسيني توليدي كننده ديگر صنعت كيف و كفش با بيان اينكه در ۶ سال قبل صنعت چرم در مرزوبوم رشد و شكوفايي قابل توجهي داشته است، گفت: تا ۶ سال پيشين بخش قابل توجهي از كيف و كفش از شيوه واردات تأمين مي‌شد، اما با ظهور برندهاي چرمي در ميهن اين صنعت ترقي كرد . 
وي با ابلاغ اينكه در دعوا برندسازي در صنعت چرم در مرزو بوم اتفاقات خوبي افتاده و مردم با مزيت استفاده از كيف و كفش چرم آشنا شده‌اند، افزود: همين مورد باعث به رقابت توليد‌كنندگان براي افزايش كيفيت و ارتقاء خودرو آلات توليدي در اين بخش شده است . 
اين توليد‌ كننده با دقت به اينكه نتيجه حاصل از اين صنعت با اعتنا به معضلات بخش قليل است، گفت: اين مطلب موجب مي‌شود، تا سرمايه‌گذاران كمتر به سمت اين صنعت روي آورند، در حالي كه در شراي دولت در مباحث مختلف از جمله دريافت ماليات از ايجاد حمايت كند، مي‌توان جذب سرمايه‌گذاري در اين بخش را افزايش داد . 
حسيني با بيان اين‌كه برندهاي خارجي هزينه‌هاي متعددي را صرف تبليغات مي‌كنند، بيان داشت: اين مسئله هنوز در ميهن جا نيفتاده، ضمن اينكه تبليغ برند هزينه توليدي را ارتقا مي دهد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۳ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۸:۱۱

رئيس اتحاديه كفش هاي ماشيني و لاستيكي گفت: خريد و حمايت از كالاي اهل ايران را از چندين زاويه مي‌گردد آناليز كرد لزوما براي حمايت از كالاي اهل ايران بايستي فرهنگسازي چهره بگيرد تا مردمان عام جامعه ارزش و احترام بيشتري براي توليدات داخلي قايل شوند . 
به گزارش اينترنت وبسايت جامعه صنعت كفش كشور ايران – علي اژدركش گفت: مردمان بايستي احترام و ارزش بيشتري براي محصول ها داخلي در نظر بگيرند چه بسا درصورتي كه در بخش محصولات داخلي كاستي هايي نسبت به حريف هاي خارجي وجود داشته باشد . 
او در ادامه با بيان اين‌كه به هرحال تمام برندهاي اروپايي و غربي ابتدا توسط مردم مملكت خويش حمايت شدند گفت: در شراي مردم در باطن سرزمين برندهاي اهل ايران را حمايت نمايند ما مي توانيم كالاهاي اهل ايران را به كشورهاي ديگر صادر كنيم . 
مديريت اتحاديه كفش هاي ماشيني و لاستيكي افزود: ما توليد كننده ها هم وظايفي داريم ما مكلف هستيم نيازهاي مشتري را فهم و شعور كنيم تا بتوانيم كالايي با قيمت عالي ،كيفيت عالي مقطع بندي خوب، رنگ و گونه مطلوب ارائه دهيم اين مسائل يك چاقوي دولبه ميباشد مطمينا در شراي كالايي مشتري پسند باشد زمينه توجه و حمايت مردمان هم قرار خواهد گرفت . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]