تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
zivarallat
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۲۰:۴۱

اين گردن آويز پنج فن از مرواريد ارگانيك در يك حراجي عمومي در سال 2012 ميلادي به نمايش درآمده هست . فن اوليه آن 63 دانه مرواريد، فن دوم 88 دانه، رشته سوم 72 دانه و فن چهارم و پنجم هر كدام 73 عدد مرواريد طبيعي دارا‌هستند . 

خريد ست نقره شيك

ساخته شده با گرانترين مرواريدها 


7 . گردن آويز Cowdray Pearls به مبلغ 5 .3 

دستنبد نقره شيك

ميليون دلار فروخته شد اين مدال از گزاره گرانترين جواهرات دنيا است، زيرا مرواريدهاي به فعاليت رفته در آن ناياب و دوچندان ظريف ميباشد . اين گردن آويز يك حرفه اي، 43 .2 سانتيمتر ارتفاع دارد و از 83 دانه مرواريد خاكستري رنگ با قطر 11 .4 ميليمتر تا 6 .8 ميليمتر به ديده مي خورد كه به وسيله قلاب الماس مستطيلي صورت زيبايي به نيز وصل گرديده اند . گردنبند در تاراج عمومي كريستي لندن در سال 2002 ميلادي در مقابل 3ميليون دلار به فروش رسيد و خانم پيِرسون آن را براي تيم گرانقيمت خويش خريداري كرد . اين گردن آويز البته در سال 1937 هم در حراجي لندن به سناريو در آمده بود و يكبار نيز در حراجي هونگ كونگ به بها 5 .3 ميليون دلار فروخته شد . 


گردنبند نقره

6 . مرواريد Lao Tzu به قيمت 3 .5 

ميليون دلار به فروش رسيد اين مرواريد يكي از بزرگترين مرواريدهايي است كه تا به امروز انسان توانسته آن را پيدا نمايد . يك مرد آمريكايي به نام ويلبورن كوب در دهه سوم قرن پيش آن را در فيليپين كشف كرد . در مجله تاريخ ارگانيك مطلب اي درباره آن نوشته شده ميباشد كه بيان ميكند اين مرواريد بي همتا ميباشد و نمونه مشابهي ندارد . وزن آن 6 .3 كيلوگرم، قطر آن در حدود 24 سانتيمتر و از لحاظ طول هم تقريبا 24 سانتيمتر مي باشد . اين مرواريد برق نميزند و همين مورد منجر گرديده تا در زمره مرواريدهاي ناياب قرار بگيرد و براي فروش آن 3 .5 ميليون دلار ارزش تعيين شود . 

گوشواره نقره

5 . مدال دو فن به مبلغ 3 .7 

ميليون دلار اين مدال با مهارت فوق العاده ساخته شده ميباشد و 120 دانه مرواريد دارد . مرواريدهاي آن اندازه هايي از 6 .5 تا 12 .5 ميليمتر دارند و رنگ آنها در بين سپيد و كِرم رنگ شفاف مي‌باشد كه با يك قلاب ألماس سه قيراطي زيبايي اش دو چندان به حيث مي برسد كه در حراجي عمومي در پيش‌روي سه ميليون دلار در سال 2012 به فروش رسيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۳۱:۴۴

در كشورهاي اسكانديناوي همچون فنلاند و تروز نيز مرد و نيز زن يك انگشتر نامزدي بر دست مي اندازند . در برزيل، اين رينگ ها معمولا از طلا ساخته مي شود و سنتي هم براي چگونگي دادن حلقه نامزدي وجود ندارد . در اين كشور، نيز مرد و نيز زن قبلي از عروسي و در بازه زماني نامزدي رينگ را بر دست راستشان و بعد از آن از وصلت حلقه را بر دست چپشان مي اندازند . در اسكانديناوي همچنين ترسيم ميباشد كه برخي زنان از سه رينگ استعمال مي كنند براي نامزدي، براي ازدواج و براي مادر شدن . 


به كار گيري مردان از رينگ نسبتا جديد است تا وسط قرن 20 اكثر زنان بودند كه رينگ در دست مي كردند كه ممكن است يادآور روزهايي بود كه زنان جزوي از املاك و دارايي همسرانشان بودند . آنگاه از نبرد جهاني دوم اكثري از مردان با جدايي هاي طولاني بازه از همسران خود مواجه شدند و از آن بازه آن ها نيز آغاز به استعمال از حلقه به تيتر نشانه اي از تاهل كردند يعني آن چه موجب مي شود همواره به ياد همسران خويش باشند . 


در ايسلند كه نامزدي و تزويج هر دو به وسيله پول پذيرفته مي شد حلقه، كمتر واجب به نظر مي رسيد چرا كه انتظار مي رفت دختر هداياي خود را نقدي دريافت كند، با اين درحال حاضر رينگ در اين مملكت هم به كارگيري مي شد ولي به رنج رينگ انگشت اسم مي گرفت چرا كه به اشكال گوناگون از استخوان، سنگ، كهرباي سياه، طلا جواهرات و نقره ساخته مي شد و گهگاه تايم ها به حدي پهن بود كه اذن نمي اعطا كرد دست از آن عبور نمايد . در مراسم نامزدي داماد چهار انگشت و كف دست خويش را از اين رينگ عبور مي اعطا كرد و با اين رويكرد مي توانست دست عروس خود را بگيرد . انگشتر 

نامزدي و جايگاه آن در جوامع فعلي حال هم رينگ و پذيرش آن چكيده از مراسم وصلت هست و بخش اعظم مردمان رينگ را در دست چپ خود مي اندازند گر چه برخي زنان اروپايي در دست راست هم از آن به كارگيري مي نمايند . 

در بازه جديد، برخي از رينگ هاي عروسي زنان در دو نصيب جداگانه ساخته مي شود . يك قسمت به او داده مي شود و او به تيتر انگشتر نامزدي به دست مي اندازد تا وقتي كه سفارش تزويج را مي پذيرد و قسمت ديگر در مراسم عروسي موقعي كه هر دو به دست انداخته مي شود . دو رينگ همچون يك حلقه به حيث مي برسد . 

انگشتر نامزدي و رينگ وصلت در تمامي نقاط جهان تنها نشانه عشق و علاقه نيست، آري نشانه تعهد نيز مي‌باشد . حلقه آرم دوام زندگي نيز هست و اين‌كه عشق و علاقه هيچ زمان نقطه پايان نمي پذيرد . رينگ به معناي اين هست كه فردي بامسئوليت و صميمي در معاش فرد وجود دارااست . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۵۹:۱۵
داشتن كلكسيوني زيبا و با كيفيت از زيورآلات سبب افتخار و لذت مي گردد . جواهرات به شما احساساتي شگفت انگيز و بي مثل بودن مثل برترين زيبايي مي‌دهد . انگشتر ازدواجتان – دستبند مادربزرگتان – و گردنبند همسرتان كه در عيد كادو داده ايد كه در پشت همه ي آنان مفاهيمي ديگري نهفته است .زيورآلات 
نگين دار 
نكته هايي بسيار ضروري در زمينه مراقبت زيورآلات وجود دارد كه برخي از مصرف كنندگان طلا و جواهر با اين كه سال هاست از آن ها استعمال مي كنند ، اما به برهان عدم دقت به ظرايف فعاليت از آن بي اطلاع اند . 
زيورآلات 
نگين دار 
مراقبت 
از زيورآلات نگين دار در‌صورتي‌كه زيورآلات ساخته شده را به دو قسمت تقسيم كنيم و آنهايي كه صرفا از طلا ساخته گرديده اند زيورآلات طلايي و آن گونه كه با سنگ هاي مختلف گران ارزش و يا اين كه مصنوعي تزئين يافته اند به تيتر جواهرات بخوانيم ، به اين دسته آن دو را از هم مجزا ساخته ايم . طلا و جواهرات يك عدد از فلزات گران قيمتي مي‌باشد كه با نماد اختصاري ( Au) مدام در بورس هاي في مابين المللي دنيا مسئله معامله قرار مي گيرد . 
اين فلز كمياب و خوش رنگ از قديم مورد دقت مردم برهه زماني خويش بوده و هراز چندگاهي پايين تاثير اقتصاد جهاني ، قيمت آن با نوساناتي رو به رو مي شود . البته به عبارتي طور كه مي دانيد ، طلا جواهرات مدام طلاست و مقام خودش را نگهداري كرده است . 
ولي همين كه سنگ هاي اصل و يا اين كه تصنعي ( Syntactic) را به روي طلاي ساخته شده نصب مي كنند و به نام جواهر مي خوانند ، در قيمت آن تاثير مي گذارد . اين ارتقا بها گذشته از اجرت ايجاد ، به طور معمول ناشي از سنگ هاي اصل آن مي باشد كه بر روي آن قطعات تعبيه مي گردد . سنگ هايي زيرا الماس ، زمرد ، ياقوت ، فيروزه ، توپاس ، آماتيس ، آكومارين و غيره كه از دل معادن استخراج مي شوند ،به علت طبيعي بودن كمتر رخداد مي افتد كه با هم از تمامي حيث قرينه باشند . دستنبد نقره شيك

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۳:۳۶

حلقه ست وصلت طلا سفيد اشكال متفاوت جور رينگ وصلت ست مي توانند انتخاب قابل قبولي براي زوج هاي جوان و عاشق باشند . تنظيم رينگ ازدواج ست براي اغلب عروس و دامادها از اهميت فوق العاده ايي برخوردار هست و اكثر وقت ها ترجيح مي دهند از اين مدل رينگ ها استفاده نمايند . بر همين مبنا مجموعه ايي از زيباترين دسته هاي رينگ وصلت ست را گردآوري نموده ايم كه در اين مطلب ارائه مي دهيم كه هر يك از دسته هاي زيبا مي توانند گزينش مناسب و ايده آلي براي شما باشند . در ادامه با مشاهده اين جور ها و طرح هاي تازه و قشنگ همپا ما باشيد .حلقه ست ازدواج در صورتي كه قصد داريد از اشكال حلقه تزويج ست استفاده نمائيد بايد اين نكته را مدنظر داشته باشيد كه براي داشتن شايسته ترين گزينش خوب تر هست قبل از تصميم گيري حيث طرف پيش‌رو را هم جويا گرديده و با همفكري هم مناسب ترين گزينه را تعيين فرماييد .

در اين در بين مشاهده نوع هاي متنوع و تازه مي تواند راهنماي قابل قبولي براي داشتن انتخابي شايسته و ايده آل باشد . ست كردن جواهرات با انواع لباس شما زماني مي خواهيد به يك ضيافت زنانه برويد آخرين گوشه اي كه به آن تفكر مي نماييد چيست؟ آري درست حدس زديد،انداختن زيورآلات .فرقي نمي كند يك خدمت سنگين يا اين كه ساده؛ ولي عمده خانم ها زيورآلاتي دارا هستند كه آن را با خرقه ضيافت خود هماهنگ مي كنند .HYDRATING FACE MASKS براي اينكه جواهراتتان با جامه شما هماهنگي داشته باشند و جلوه خاصي به شما ببخشند، راهنماي ما را بخوانيد . 
براي داشتن ظواهر ديدني مي بايست بلد باشيم چطور نكات ريز و جزئي را رعايت كنيم؛ زيرا همين نكات به ظواهر ساده ميباشند كه مي توانند استايل ما را از خوب به بد يا برعكس تغيير و تحول دهند . 
ست كردن زيورآلات ست كردن زيورآلات با لباس زيورآلات در مجموعه همين جزئيات به ظواهر ساده قرار مي گيرند كه مي توانند يك ست لباس زنانه عادي را به لباسي گوناگون و يگانه تبديل كنند يا اين كه زيباترين جامه را زشت جلوه دهند . 
در اين نوشته با نيز 10 قانون براي ست كردن زيورآلات با خرقه زنانه را ياد مي گيريم . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۶:۰۵

گونه 

انگشتر اسپرت مردانه 2018 انگشترها پرطرفدارترين اكسسوري مردانه مي‌باشند كه ميتوان اذعان كرد تمامي آقايان به آن ها عشق دارند, انگشترهاي استيل و نقره امروزه براي آقايان مد شده اند كه معمولا نگين مشكي دارند . انگشترهاي اسپرت اكثر برنا پسند هستند و با دستبند ست ميشوند, در شراي جزء آقاياني مي‌باشيد كه به اكسسوري ها عشق داريد اين دسته انگشترهاي اسپرت مردانه را مشاهده نمائيد .EXFOLIATE 

نگشتر 

مردانه اسپرت 

جور 

هاي جديد انگشتر مردانه اسپرت انگشتر 

مردانه 2018 

انگشتر 

مردانه 2018 اسپرت و شيك كليه آقايان بايد دست كم يك انگشتر در دست شان داشته باشند, مثال هايي از دسته انگشترهاي مد روز و اسپرت مردانه را در اين بخش از دنياي مد نمناك مشاهده فرماييد و مطلقا يك عدد از آن ها براي خود بخريد . انگشترهاي مردانه كه استيل و نقره ميباشند بين آقايان برنا بيشترين طرفدار را دارند, به ويژه انگشترهايي كه نگين مشكي دارند چون سال 2018 انگشترهاي نگين مشكي مد شده اند . 

انگشتر 

نگين مشكي 

جور 

انگشتر نگين مشكي مردانه براي ست كردن انگشتر و دستبند مردانه از اين تصاوير ايده بگيريد و نحوه ست كردن اكسسوري ها را ياد بگيريد . در‌صورتي‌كه از انگشتر و دستبندهاي ست استفاده فرمائيد دوچندان جذاب خيس است . 

در صورتيكه بخواهيم كلمه و واژه پيرسينگ را مضمون‌ كنيم بايستي بگوييم پيرسينگ يعني رخنه‌ كردن تن و نصب اشياي دكوري به آن . پيرسينگ بر روي گوش, ناف, زبان, بيني و . . . انجام مي‌گردد كه پيرسينگ گوش پرطرفدارترين دسته پيرسينگ ميباشد و در تمام نقاط عالم انجام مي‌شود .FACE 

WHITENING MASKS 

پيرسينگ مد جديدي هست كه تقريبا از دو سال اخير در بين ايراني ها هم متداول شد, پيرسينگ گوش در ايران در بين جوانان فراوان شايع تر مي باشد و به خير از آن استقبال ميشود كه ولي دلايل متعددي هم دارد . 

ا

 

گوشواره 

پيرسينگ 

دسته 

هاي گوشواره پيرسينگ اشكال 

پيرسينگ گوش پيرسينگ 

لاله گوش پيرسينگ 

غضروف دروني پيرسينگ 

حلزون گوش پيرسينگ 

تراگوس پيرسينگ 

نرمه گوش

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۹:۴۳

ساعت مچي يكي از اكسسوري هاي كاربردي زنانه و مردانه مي باشد كه بايستي در تعيين آن دقت و آلرژي به خرج دهيد، در صورتي‌كه دنبال ساعت مچي شيك براي خودتان و همسرتان مي باشيد مي توانيد از ساعت مچي هاي ست تعيين كنيد كه دسته هاي شيك و اسپرتي دارا‌هستند .COOLING 

خريد ست نقره شيك

ست كردن ساعت مچي با همسر ايده جذابي است كه امروزه دوچندان مد شده است و عروس و دامادهاي برنا از اين ايده فراوان استقبال مي نمايند . اشكال جور هاي ست ساعت مچي زنانه و مردانه را در اين بخش از نمناك مشاهده مي‌كنيد كه براي زوج هاي برنا و خوش ذوق و سليقه مطلوب اند . 

دستنبد نقره شيك

بيشتر اين دسته ساعت هاي ست بند چرمي ميباشند كه با سليقه اسپرت پسندان گونه است، در تعيين رنگ بند و ورقه ساعت تان توجه فرمائيد تا بعدا پشيمان نشويد . 

گردنبند نقره

دسته 

هاي ست دستبند مامان و دختر فرقي نمي كند دخترتان تعدادي ساله باشد شما مي توانيد دستبندتان را با او ست فرماييد چه بسا در شراي دخترتان نوزاد باشد، ست دستبند مادر و دختري يك ايده يگانه مي‌باشد كه مضاعف جلب توجه مي نمايد . دستبندهاي طلا، نقره، اسپرت و فانتزي را مي توانيد با دخترتان ست فرمائيد كه ما در اين بخش از نمناك نوع هاي اسپرت ست دستبند مادر و دختري را برايتان عده آوري كرده ايم .دستبند 

گوشواره نقره

مامان و دختر 

در كل ست كردن مادر و دختر ايده جذابي هست اكنون چه دستبند باشد چه جامه يا كفش، هنگامي مامان و دختر ست ميكنند اجباري قضيه دقت قرار مي گيرند پس درصورتي كه دوست داريد شما و دخترتان هميشه مختص باشيد و جلب اعتنا نماييد دستبندهايتان را ست فرمائيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۴:۱۵

حدود ۲۰ روزي از آغاز كمپين بازاريان كفش تبريز براي فروش كفش اهل ايران مي گذرد و اين تكان كه مقدمه با ۴۰۰ واحد فروشنده ابتدا گرديده بود هم اكنون به ۵۶۰ واحد رسيده ميباشد . 

خريد ست نقره شيك

در تبريز فروشگاه‌هاي زيادي تابلوي كوچكي را درمغازه‌شان آويزان كرده‌اند، كه برروي آن متن گرديده «با افتخار فقط اجناس اهل ايران ميفروشيم .» اين تكان خود جوش كه بايد خيلي پيشتر ابتدا مي شد مي تواند به عنوان يك سر مشق ، حركتي آغازين براي بقيه اتحاديه ها براي فروش كالاي ايراني باشد چرا كه فقط منش مقابله با كالاهاي قاچاق و توليداتي كه مشابه آن در مملكت توليد مي شود مبادرت خويش صنوف مي باشد كه بجاي عرضه كالاهاي بي كيفيت چيني اجناس مرغوب و محصولات داخلي را جايگزين كنند . به گفته آماري كه اعلام مي شود ايراني ها سالانه حدود ۱۵۰ ميليون جفت كفش به كارگيري مي كنند كه براساس برآوردها چيزي حدود ۳۰ ميليون جفت كفش از خارج وارد مي شود كه به گفته برخي از فعالان صنعت كفش با محاسبه آمار قاچاق اين رقم بيش از اين ميباشد . 

دستنبد نقره شيك

به گزارش اقتصادآنلاين به نقل از ليوان جم آنلاين ، نيز درحال حاضر كمپين بازاريان تبريز درحمايت ازكفش ايراني حركتي گرانبها به شمار مي رود كه مي تواند براي ساير بازاريان در ديگر شهرهاي ميهن براي فروش كالاي ايراني سرمشق باشد . 

گردنبند نقره

علي رضا جباريان فام رييس اتحاديه صنف كفاشان تبريز در جواب به اين پرسش كه استقبال مردم از كمپيني كه براي فروش كفش اهل ايران ابتدا شده است دراين مدت به چه شكل بود اظهار داشت : در اين بازه زماني مردمان بازخورد نيكي با طرح داشتند و استقبال زيادي گرديده و چه بسا از استانهاي ديگر هم تماسهايي براي دوام اين تكان صورت گرفته مي باشد .خوشبختانه تعداد واحدهايي كه به اين كمپين پيوستند نيز رو به ارتقاء ميباشد و تا كنون ۵۶۰ واحد فقط در شهر تبريز به اين كمپين پيوستن و واحدهايي كه پيش از اين كفش فرنگي نيز مي فروختند اعلام كردند كه صرفا كفش ايراني مي فروشند و كفش هاي خارجي را از ويترينها توده كردند . 

گوشواره نقره

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]