تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
نكاتي مهم درباره زيورآلات نگين دار zivarallat
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۵۹:۱۵
داشتن كلكسيوني زيبا و با كيفيت از زيورآلات سبب افتخار و لذت مي گردد . جواهرات به شما احساساتي شگفت انگيز و بي مثل بودن مثل برترين زيبايي مي‌دهد . انگشتر ازدواجتان – دستبند مادربزرگتان – و گردنبند همسرتان كه در عيد كادو داده ايد كه در پشت همه ي آنان مفاهيمي ديگري نهفته است .زيورآلات 
نگين دار 
نكته هايي بسيار ضروري در زمينه مراقبت زيورآلات وجود دارد كه برخي از مصرف كنندگان طلا و جواهر با اين كه سال هاست از آن ها استعمال مي كنند ، اما به برهان عدم دقت به ظرايف فعاليت از آن بي اطلاع اند . 
زيورآلات 
نگين دار 
مراقبت 
از زيورآلات نگين دار در‌صورتي‌كه زيورآلات ساخته شده را به دو قسمت تقسيم كنيم و آنهايي كه صرفا از طلا ساخته گرديده اند زيورآلات طلايي و آن گونه كه با سنگ هاي مختلف گران ارزش و يا اين كه مصنوعي تزئين يافته اند به تيتر جواهرات بخوانيم ، به اين دسته آن دو را از هم مجزا ساخته ايم . طلا و جواهرات يك عدد از فلزات گران قيمتي مي‌باشد كه با نماد اختصاري ( Au) مدام در بورس هاي في مابين المللي دنيا مسئله معامله قرار مي گيرد . 
اين فلز كمياب و خوش رنگ از قديم مورد دقت مردم برهه زماني خويش بوده و هراز چندگاهي پايين تاثير اقتصاد جهاني ، قيمت آن با نوساناتي رو به رو مي شود . البته به عبارتي طور كه مي دانيد ، طلا جواهرات مدام طلاست و مقام خودش را نگهداري كرده است . 
ولي همين كه سنگ هاي اصل و يا اين كه تصنعي ( Syntactic) را به روي طلاي ساخته شده نصب مي كنند و به نام جواهر مي خوانند ، در قيمت آن تاثير مي گذارد . اين ارتقا بها گذشته از اجرت ايجاد ، به طور معمول ناشي از سنگ هاي اصل آن مي باشد كه بر روي آن قطعات تعبيه مي گردد . سنگ هايي زيرا الماس ، زمرد ، ياقوت ، فيروزه ، توپاس ، آماتيس ، آكومارين و غيره كه از دل معادن استخراج مي شوند ،به علت طبيعي بودن كمتر رخداد مي افتد كه با هم از تمامي حيث قرينه باشند . دستنبد نقره شيك

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]