تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
ر كشورهاي اسكانديناوي همچون فنلاند و تروز zivarallat
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۳۱:۴۴

در كشورهاي اسكانديناوي همچون فنلاند و تروز نيز مرد و نيز زن يك انگشتر نامزدي بر دست مي اندازند . در برزيل، اين رينگ ها معمولا از طلا ساخته مي شود و سنتي هم براي چگونگي دادن حلقه نامزدي وجود ندارد . در اين كشور، نيز مرد و نيز زن قبلي از عروسي و در بازه زماني نامزدي رينگ را بر دست راستشان و بعد از آن از وصلت حلقه را بر دست چپشان مي اندازند . در اسكانديناوي همچنين ترسيم ميباشد كه برخي زنان از سه رينگ استعمال مي كنند براي نامزدي، براي ازدواج و براي مادر شدن . 


به كار گيري مردان از رينگ نسبتا جديد است تا وسط قرن 20 اكثر زنان بودند كه رينگ در دست مي كردند كه ممكن است يادآور روزهايي بود كه زنان جزوي از املاك و دارايي همسرانشان بودند . آنگاه از نبرد جهاني دوم اكثري از مردان با جدايي هاي طولاني بازه از همسران خود مواجه شدند و از آن بازه آن ها نيز آغاز به استعمال از حلقه به تيتر نشانه اي از تاهل كردند يعني آن چه موجب مي شود همواره به ياد همسران خويش باشند . 


در ايسلند كه نامزدي و تزويج هر دو به وسيله پول پذيرفته مي شد حلقه، كمتر واجب به نظر مي رسيد چرا كه انتظار مي رفت دختر هداياي خود را نقدي دريافت كند، با اين درحال حاضر رينگ در اين مملكت هم به كارگيري مي شد ولي به رنج رينگ انگشت اسم مي گرفت چرا كه به اشكال گوناگون از استخوان، سنگ، كهرباي سياه، طلا جواهرات و نقره ساخته مي شد و گهگاه تايم ها به حدي پهن بود كه اذن نمي اعطا كرد دست از آن عبور نمايد . در مراسم نامزدي داماد چهار انگشت و كف دست خويش را از اين رينگ عبور مي اعطا كرد و با اين رويكرد مي توانست دست عروس خود را بگيرد . انگشتر 

نامزدي و جايگاه آن در جوامع فعلي حال هم رينگ و پذيرش آن چكيده از مراسم وصلت هست و بخش اعظم مردمان رينگ را در دست چپ خود مي اندازند گر چه برخي زنان اروپايي در دست راست هم از آن به كارگيري مي نمايند . 

در بازه جديد، برخي از رينگ هاي عروسي زنان در دو نصيب جداگانه ساخته مي شود . يك قسمت به او داده مي شود و او به تيتر انگشتر نامزدي به دست مي اندازد تا وقتي كه سفارش تزويج را مي پذيرد و قسمت ديگر در مراسم عروسي موقعي كه هر دو به دست انداخته مي شود . دو رينگ همچون يك حلقه به حيث مي برسد . 

انگشتر نامزدي و رينگ وصلت در تمامي نقاط جهان تنها نشانه عشق و علاقه نيست، آري نشانه تعهد نيز مي‌باشد . حلقه آرم دوام زندگي نيز هست و اين‌كه عشق و علاقه هيچ زمان نقطه پايان نمي پذيرد . رينگ به معناي اين هست كه فردي بامسئوليت و صميمي در معاش فرد وجود دارااست . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]