تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
گردنبند پنج رشته، مرواريد طبيعي، به قيمت 1.7 ميليون دلار به فروش رسيد zivarallat
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۲۰:۴۱

اين گردن آويز پنج فن از مرواريد ارگانيك در يك حراجي عمومي در سال 2012 ميلادي به نمايش درآمده هست . فن اوليه آن 63 دانه مرواريد، فن دوم 88 دانه، رشته سوم 72 دانه و فن چهارم و پنجم هر كدام 73 عدد مرواريد طبيعي دارا‌هستند . 

خريد ست نقره شيك

ساخته شده با گرانترين مرواريدها 


7 . گردن آويز Cowdray Pearls به مبلغ 5 .3 

دستنبد نقره شيك

ميليون دلار فروخته شد اين مدال از گزاره گرانترين جواهرات دنيا است، زيرا مرواريدهاي به فعاليت رفته در آن ناياب و دوچندان ظريف ميباشد . اين گردن آويز يك حرفه اي، 43 .2 سانتيمتر ارتفاع دارد و از 83 دانه مرواريد خاكستري رنگ با قطر 11 .4 ميليمتر تا 6 .8 ميليمتر به ديده مي خورد كه به وسيله قلاب الماس مستطيلي صورت زيبايي به نيز وصل گرديده اند . گردنبند در تاراج عمومي كريستي لندن در سال 2002 ميلادي در مقابل 3ميليون دلار به فروش رسيد و خانم پيِرسون آن را براي تيم گرانقيمت خويش خريداري كرد . اين گردن آويز البته در سال 1937 هم در حراجي لندن به سناريو در آمده بود و يكبار نيز در حراجي هونگ كونگ به بها 5 .3 ميليون دلار فروخته شد . 


گردنبند نقره

6 . مرواريد Lao Tzu به قيمت 3 .5 

ميليون دلار به فروش رسيد اين مرواريد يكي از بزرگترين مرواريدهايي است كه تا به امروز انسان توانسته آن را پيدا نمايد . يك مرد آمريكايي به نام ويلبورن كوب در دهه سوم قرن پيش آن را در فيليپين كشف كرد . در مجله تاريخ ارگانيك مطلب اي درباره آن نوشته شده ميباشد كه بيان ميكند اين مرواريد بي همتا ميباشد و نمونه مشابهي ندارد . وزن آن 6 .3 كيلوگرم، قطر آن در حدود 24 سانتيمتر و از لحاظ طول هم تقريبا 24 سانتيمتر مي باشد . اين مرواريد برق نميزند و همين مورد منجر گرديده تا در زمره مرواريدهاي ناياب قرار بگيرد و براي فروش آن 3 .5 ميليون دلار ارزش تعيين شود . 

گوشواره نقره

5 . مدال دو فن به مبلغ 3 .7 

ميليون دلار اين مدال با مهارت فوق العاده ساخته شده ميباشد و 120 دانه مرواريد دارد . مرواريدهاي آن اندازه هايي از 6 .5 تا 12 .5 ميليمتر دارند و رنگ آنها در بين سپيد و كِرم رنگ شفاف مي‌باشد كه با يك قلاب ألماس سه قيراطي زيبايي اش دو چندان به حيث مي برسد كه در حراجي عمومي در پيش‌روي سه ميليون دلار در سال 2012 به فروش رسيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]