تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
حدود ۱۷۰ ميليون جفت كفش در كشور zivarallat
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۱:۳۶

وي با بيان اين‌كه براي تأمين نياز داخلي سالانه به حدود ۲۰۰ ميليون جفت كفش نياز است، بيان داشت: حدود ۱۷۰ ميليون جفت كفش در كشور ايجاد ميشود و في مابين ۳۰ تا ۳۵ ميليون جفت آن وارد مي شود . 

 
عرب با اشاره به واردات قاچاق كفش به عنوان معضل ديگر اين بخش توليدي گفت: بخش اعظم نياز وارداتي مملكت به خصوص در بخش كفش‌هاي كتاني از شيوه قاچاق تأمين ميشود . 
درآمد صادرات كيف و كفش تركيه به عراق ۴ برابر كل درآمد صادراتي كشور‌ايران از اين بخش است وي با بيان اين‌كه صادرات كيف و كفش به عراق هر ساله ۴۰۰ ميليون دلار براي تركيه درآمد دارد، گفت: اين در حالي مي باشد كه در مجموع مملكت ما از اين بخش ۱۲۰ ميليون دلار درآمد دارااست و به عبارتي چه بسا در صادرات به بازارهاي ناحيه از جمله عراق و تركيه نيز خوب فعاليت نكرده‌ايم . 
مديريت هيئت مديره شركت توليدي كفش تصريح كرد: ارزش تمام گرديده بالا به علت احوال مقررات ضد ايجاد يك عدد از موانع حساس صادرات مي‌باشد . 
عرب اظهار داشت: كمپاني توليدي‌اش با توجه به ايجاد مواد اول خود توانسته دست، واسطه‌ها را كوتاه كند و تا حدودي هزينه توليد را كاهش داده و در عرضه توليد در اين بخش باقيمانده هست . 
سيد جلال حسيني توليدي كننده ديگر صنعت كيف و كفش با بيان اينكه در ۶ سال قبل صنعت چرم در مرزوبوم رشد و شكوفايي قابل توجهي داشته است، گفت: تا ۶ سال پيشين بخش قابل توجهي از كيف و كفش از شيوه واردات تأمين مي‌شد، اما با ظهور برندهاي چرمي در ميهن اين صنعت ترقي كرد . 
وي با ابلاغ اينكه در دعوا برندسازي در صنعت چرم در مرزو بوم اتفاقات خوبي افتاده و مردم با مزيت استفاده از كيف و كفش چرم آشنا شده‌اند، افزود: همين مورد باعث به رقابت توليد‌كنندگان براي افزايش كيفيت و ارتقاء خودرو آلات توليدي در اين بخش شده است . 
اين توليد‌ كننده با دقت به اينكه نتيجه حاصل از اين صنعت با اعتنا به معضلات بخش قليل است، گفت: اين مطلب موجب مي‌شود، تا سرمايه‌گذاران كمتر به سمت اين صنعت روي آورند، در حالي كه در شراي دولت در مباحث مختلف از جمله دريافت ماليات از ايجاد حمايت كند، مي‌توان جذب سرمايه‌گذاري در اين بخش را افزايش داد . 
حسيني با بيان اين‌كه برندهاي خارجي هزينه‌هاي متعددي را صرف تبليغات مي‌كنند، بيان داشت: اين مسئله هنوز در ميهن جا نيفتاده، ضمن اينكه تبليغ برند هزينه توليدي را ارتقا مي دهد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]