تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
محمدبحرينيان، احمد پورفلاح zivarallat
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :zivarallat
تاريخ: ۱۶ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۵:۰۹

حتمي به ذكر مي‌باشد در گردهمايي اخير سه نفر از چهار نفر پيشنهادي پس از معرفي دبيرخانه توانستند آراي اعضاي حاضر در جلوس كرد را كسب كنند؛ قباد چوبدار از انجمن صادركنندگان خدمات فني مهندسي تعيين نشد و دبيرخانه مي بايست در گرد هم آيي آتي شخص ديگري را معرفي و در زمينه وي رأي‌گيري كند . همچنين اتاق تعاون هم بايستي نماينده خود را براي گردهمايي آتي به دبيرخانه معرفي نمايد تا در مورد ايشان هم راي گيري صورت گيرد . 

 
محمدبحرينيان، احمد پورفلاح، اسماعيل خليل زاده و حسن معتمدي، چهار نماينده‌اي بودند كه زمان مأموريت آن‌ها به نقطه پايان رسيده ميباشد . از سوي ديگر جمال رازقي، عبدالوهاب سهل‌آبادي و بهمن عبدالهي همچنان به عنوان نمايندگان بخش سري در شورا نقش‌آفريني مي كنند و دوران بازه زماني حضور آنان به اتمام نرسيده ميباشد . 

 
شورا به چه شكل فعاليت مي‌كند؟ شوراي گفت‌وگو به مراد تبادل‌نظر دولت و بخشهاي محرمانه و تعاوني و تسهيل فعاليتهاي اقتصادي اين بخشها، آناليز و رفع سختي ها كسب و كار و اتخاذ تصميم مؤثر براي اقدامات ضروري در چهارچوب ضوابط و ضوابط مو جود و ارائه پيشنهادها و راهكارهاي اجرايي مطلوب به مراجع ذي‌ربط، بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه و گسترش صورت گرفته است . 
اعضاي اين شورا وزير كارها اقتصادي و بودجه (رئيس شورا)، مدير كل بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران، نائب رئيس برنامه‌ريزي و تحليل راهبردي رئيس‌جمهور، وزير صنعت، معدن و تجارت، وزير تعاون، وزير جهاد كشاورزي، وزير فعاليت و امور اجتماعي، وزير نفت، وزير نيرو، دو نفر از معاونان قوه‌قضائيه به گزينش مدير قوه، مديريت كميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي، مديريت كميسيون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شوراي اسلامي، رئيس كميسيون صنعت هاي و معادن مجلس شوراي اسلامي، مديريت كميسيون كشاورزي، آب و منابع طبيعي مجلس شوراي اسلامي، مدير اتاق بازرگاني و صنايع و معادن و كشاورزي ايران، دبيركل اتاق تعاون جمهوري اسلامي ايران، شهر‌دار تهران و هشت نفر از مديران استدلال شركت هاي برتر سري و تعاوني از بخش ها و رشته‌هاي متعدد مي باشند . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]